Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Long text
lt: Ilgas tekstas
