Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Yes
nn: Ja

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Date
nn: Dato

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Required
nn: Påkrevd

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt

en: Long text
nn: Lang tekst
