Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Required
ps: غوښتى

en: Text
ps: متن

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Select
ps: غوره

en: - Select -
ps: - غوره -
