Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Date
sv: Datum

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Select
sv: Välj

en: Add new field
sv: Lägg till nytt fält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Show title
sv: Visa titel

en: Long text
sv: Lång text

en: Entity types
sv: Entitetstyp
