Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Required
ta: தேவை

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Field type
ta: புல வகை

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Add new field
ta: புதிய புலத்தை இணை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Long text
ta: நீள உரை
