Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
