Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Date
de: Datum

en: Weight
de: Gewichtung

en: Required
de: Erforderlich

en: edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Options
de: Optionen

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Field type
de: Feldtyp

en: Select
de: Auswählen

en: Add new field
de: Neues Feld hinzufügen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Checkbox
de: Kontrollkästchen

en: Show title
de: Titel anzeigen

en: Long text
de: Langer Text

en: Entity types
de: Entitätstypen
