Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Date
fa: تاریخ

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Text
fa: متن

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Select
fa: انتخاب

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Long text
fa: متن طولانی
