Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Date
is: Dagsetning

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: - Select -
is: - Velja -

en: Show title
is: Sýna titil
