Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
