Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Add new field
mn: Шинээр талбар нэмэх
