Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Date
nl: Datum

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Field type
nl: Veldtype

en: Select
nl: Selecteren

en: Add new field
nl: Veld toevoegen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Long text
nl: Tekst (lang)

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
