Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Required
ro: Necesar

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Select
ro: Alege

en: Add new field
ro: Adaugă câmp nou

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Long text
ro: Text lung

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
