Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Options
az: Seçimlər

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Select
az: Seçin

en: - Select -
az: - Seçin -
