Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ
