Sky Field - unique custom fields (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Date
da: Dato

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Field type
da: Felttype

en: Select
da: Vælg

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Add new field
da: Tilføj felt

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Show title
da: Vis titel

en: New field
da: Nyt felt

en: Long text
da: Lang tekst

en: Entity types
da: Enheds typer
