Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Select
el: Επιλογή

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο
