Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Required
ka: სავალდებულო

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Field type
ka: ველის ტიპი
