Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Required
kk: Қажетті

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу
