Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Required
km: ទាមទារ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Add new field
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង
