Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени
