Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
