Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Date
os: Датæ

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
