Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Yes
pt: Sim

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Date
pt: Data

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Required
pt: Obrigatório

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Text
pt: Texto

en: Options
pt: Opções

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Field type
pt: Tipo do campo

en: Select
pt: Selecionar

en: - Select -
pt: - Selecionar -
