Sky Field - unique custom fields (7.x-1.2-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست
