Sky field file (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Display
ast: Pantalla

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
