Sky field file (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Audio
ca: Àudio

en: Display
ca: Visualització

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Video
ca: Vídeo

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.
