Sky field file (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: original
cs: originál

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.
