Sky field file (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: File
cy: Ffeil

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Display
cy: Dangos

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
