Sky field file (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: Audio
da: Lyd

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Image styles
da: Billedformater

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
da: Adskil endelser med mellemrum eller komma og udelad punktummet.
