Sky field file (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: original
el: πρωτότυπο

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.
