Sky field file (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Display
fi: Näyttö

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: original
fi: alkuperäinen

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
