Sky field file (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: File
fr: Fichier

en: Link
fr: Lien

en: Display
fr: Affichage

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Video
fr: Vidéo

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fr: Séparer les extensions avec un espace ou une virgule sans inclure le point.
