Sky field file (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Display
gl: Visualización

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: original
gl: orixinal

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
