Sky field file (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Link
gu: કડી

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
