Sky field file (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Audio
hi: आवाज

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Video
hi: वीडियो

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .
