Sky field file (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: File
hr: Datoteka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Display
hr: Prikaz

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: original
hr: izvornik

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
