Sky field file (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: File
hy: Ֆայլ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: original
hy: օրիգինալ
