Sky field file (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Display
jv: Tampilan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: original
jv: asli

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
