Sky field file (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: File
ka: ფაილი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
