Sky field file (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: File
ku: پەڕگە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
