Sky field file (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Display
lt: Rodymas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: original
lt: originalas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
