Sky field file (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Display
mn: Харуулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: original
mn: эх
