Sky field file (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: File
mr: फाईल

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Display
mr: दाखवा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
