Sky field file (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: File
ne: फ़ाइल

en: Link
ne: लिङ्क

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
