Sky field file (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Display
nl: Weergeven

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: original
nl: origineel

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.
