Sky field file (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Video
pl: Wideo

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: original
pl: oryginał

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.
