Sky field file (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: File
ps: دوتنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
