Sky field file (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Display
ro: Afișaj

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ro: Separați extensiile cu spațiu sau punct și nu includeți punctul din față.
