Sky field file (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: File
ru: Файл

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Audio
ru: Аудио

en: Display
ru: Отображение

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Video
ru: Видео

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: original
ru: оригинал

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ru: Введите расширения через пробел или запятую. Не используйте точку перед расширением.
